AnasayfaHakkımızda
MAKEL GRUP - Makel Mekanik Mühendislik A.Ş.

Makel Mekanik Mühendislik A.Ş., 1997 yılından beri Taşıma ve Depolama Sandıkları ve çantaları konusunda uzmanlaşmış bir TASARIM, MÜHENDİSLİK ve ÜRETİM şirketidir. Özel durumlarda hassas ekipmanların taşınması ve depolanması için çözümlerin geliştirilmesi konusunda, ciddi bir tecrübeye sahibiz.

Ürünlerimiz, SUPROBOX® markamız ile dünya pazarına ve KORALTAY® markamız ile yerel pazara sunulmaktadır. Makel Mekanik Mühendislik A.Ş. olarak biz, aynı veya farklı boyuttaki sandıkların düz veya çapraz istiflenmesini sağlayan, patentli, Multibrix® istifleme sistemine sahibiz.

Polonya ve İngiltere’de satış ofisleri olan dünya çapında bir şirket olarak, distribütör ağımız aracılığıyla ürünlerimizi, birçok ülkeye ihraç ediyoruz.

Firmamız imalat, özelleştirme ve iç tasarım dahil komple bir hizmet sunmaktadır. Satış Ekibimiz ve Tasarım Mühendislerimiz, doğru ürünün ve doğru malzemelerin seçiminden başlayarak, mükemmel bir çözüm oluşturmak için birlikte çalışırlar.

Koraltay Askeri Taşıma Sandıkları ve Suprobox R serisi Taşıma sandıkları, en zorlu çevre ve iklim koşullarına dayanacak şekilde tasarlanıp, darbelere ve titreşime karşı ekstra dirençli olmasını sağlayan, sağlam üniform bir yapı olarak üretilmektedir. Sandıkların zorlu durumlarda, taşınmasını ve korunmasını sağlar. Polimer hammadde reçinesi UV ışınlarına dayanıklıdır. Özellikle aşırı sıcaklıklarda ve yoğun güneş ışınları altında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Elektronik ekipmanlar, bellek depolama ekipmanları, sunucular, laboratuvar ve test ekipmanları, tıbbi ekipmanlar, havacılık ekipmanları, yayın ekipmanları, meteorolojik ekipmanlar, uçuş simülatörleri, uydu iletişim sistemleri, radarlar ve mobil askeri ekipmanlar için idealdir.

KORALTAY® ve SUPROBOX®, askeri taşıma ve rack tipi taşıma sandıklarında piyasadaki en geniş ürün gamı seçeneklerini sunar.

Deneyimli tasarım mühendislerimiz sayesinde KORALTAY® ve SUPROBOX®  ürün yelpazemiz, sürekli gelişmekte ve genişlemeye devam etmektedir.

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.

Makel Group